Nakupte hromadně a ušetřete!

Jak ušetřit hromadným nákupem

Některé kancelářské potřeby se v kanceláři používají každý den. Nákupem kancelářských potřeb ve velkém se může snížit četnost jejich nákupu, a ušetřit tak čas a peníze za nutné opakované objednávky. Společnosti dodávající kancelářské potřeby navíc často nabízejí velkoobjemové zboží za nižší ceny, než když je nakupujete jednotlivě. Existuje více kancelářských produktů, které můžete koupit ve velkém množství, než si možná uvědomujete.

Pera, tužky, psací potřeby

V každé kanceláři se denně používá řada psacích potřeb. I když se většinou omezují na pera, některé kanceláře stále používají tužky a některé mají rády po ruce zvýrazňovače a permanentní fixy. Jednotlivé ceny se mohou skutečně sčítat. Můžete ušetřit, když je budete kupovat po tuctech, ale mnohé z nich, jako například propisky, lze koupit v krabicích po 60 nebo více kusech, čímž ušetříte ještě více peněz.

Kancelářské sponky, Sešívačky, neviditelná páska

Tato kategorie může být velmi rozsáhlá, protože zahrnuje kancelářské sponky, gumičky, sešívačky, špendlíky, lepidla a různé pásky, například neviditelné, maskovací a balicí. Pásky zakoupené jako volně ložené kancelářské potřeby nejen šetří peníze, ale jsou také baleny ve velkém, což znamená méně obalů a odpadu k likvidaci, což podporuje ekologičtější kancelářské prostředí.

Papírové zásoby

Při objednávání kancelářských potřeb je papír pravděpodobně nejhojnější položkou na seznamu. Bez papíru nemůže fungovat žádná kancelář. Kopírky a počítačové tiskárny vyžadují neustálý přísun papíru a nákup na krabice místo na balíčky může kanceláři ušetřit spoustu peněz. Dalšími papírovými produkty, které je třeba zvážit, jsou psací podložky, sešity, obálky a samolepicí bločky.

Pořadače, Závěsné pořadače, Úložné boxy, Kroužkové vazby

Většina kanceláří má kartotéky a tyto kartotéky přinášejí potřebu všech typů pořadačů, závěsných pořadačů a štítků. Mezi další potřeby pro organizaci mohou patřit pořadače, desky na dokumenty a úložné boxy, které lze koupit ve velkém a ušetřit tak peníze.

Ještě více peněz můžete ušetřit, pokud budete ve velkém nakupovat základní potřeby pro odpočívárnu, jako jsou papírové ručníky, ubrousky, papírové talíře a plastové nádobí. Další oblastí, kde můžete ušetřit čas a peníze nákupem velkého množství, jsou čisticí prostředky pro kancelář a odpočívárnu. Nezapomeňte nakupovat ve velkém a ušetřit!